Usługi BHP

Usługi BHP

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług BHP w Katowicach i województwie śląskim. Pracujemy na zasadzie outsourcingu – dzięki temu masz pewność, że uzyskasz z nami pełną obsługę w przystępnych cenach, bez konieczności zatrudniania własnych specjalistów BHP – nasi zajmą się dla ciebie wszystkim!

Zakres usług BHP naszej firmy obejmuje między innymi:

  • szkolenia wstępne i okresowe BHP przeznaczone dla każdej grupy zawodowej
  • kontrola i nadzór BHP w przedsiębiorstwie
  • przygotowywanie dokumentów BHP wynikających z przepisów prawnych, w tym między innymi instrukcji BHP, ocen ryzyka zawodowego
  • prowadzenie dokumentacji powypadkowej wszystkich typów
  • doradztwo BHP i PPOŻ

 

Obsługa z zakresu BHP

Profil obsługi BHP jest zawsze dopasowany indywidualnie do życzeń i potrzeb klientów. W ten sposób masz pewność, że twoja firma działa niezawodnie i zgodnie z przepisami prawa. Również nasze usługi BHP Katowice i okolice wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami, dlatego korzystając ze współpracy z nami, nie musisz obawiać się o wysokie koszty. Mamy atrakcyjne ceny nawet dla osób prowadzących działalność gospodarczą samodzielnie.

usługi bhp katowiceZlecenie obsługi BHP zewnętrznej firmie to obecnie najbardziej opłacalne rozwiązanie, które jest wybierane chętnie przez firmy w każdej branży. W konkurencyjnej cenie pozwala ono na uzyskanie pełnego nadzoru w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy na wszystkich stanowiskach pracy.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług BHP w Katowicach zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez internet.

Aby prowadzić firmę zajmującą się usługami BHP oraz organizacją szkoleń z tej tematyki na rzecz innych podmiotów gospodarczych i instytucji, nie trzeba wielkich nakładów inwestycyjnych. Niezbędne okażą się jedynie odpowiednie kwalifikacje potwierdzone właściwymi certyfikatami oraz sprzęt komputerowy, program, a także strona www oraz środki na reklamę własnej firmy.