przednowek-tour logo

Przednowek-Tour Efect-Bus lider przewozów busami

Przednowek-Tour

szybko i wygodnie do Niemiec, Belgii, Szwajcarii i Holandii

przednowek-tour logoPodróżowanie do takich krajów Europy Zachodniej jak Niemcy, Belgia, Szwajcaria czy Holandia wcale nie musi być drogie i mało wygodne. Do dyspozycji jest szeroka gama połączeń lotniczych, kolejowych, a także autokarowych i busowych, dlatego też pasażerowie mają w czym przebierać, by znaleźć dla siebie odpowiednią propozycję. Warto znaleźć zespolenie tego, czego potrzebuje się najbardziej – gdy ma być to niska cena oraz komfort, wtedy warto postawić na usługi firmy Przednowek-Tour, która od lat zajmuje się obsługą tych połączeń busami – dzięki nie można dojechać na miejsce praktycznie od drzwi do drzwi!

Efect-Bus – nowa marka

przednowek efect-bus przykładowy pojazdFirma Przednowek Efect-Bus (firma działa pod dwoma markami) dysponuje nowoczesną flotą busów i jest w stanie zaoferować klientom pełen komfort podróżowania nawet na dłuższych trasach. Dojeżdża do większości miejscowości znajdujących się Polsce, skupiając się na obszarze województw: łódzkiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz wielkopolskiego, a także do kilkudziesięciu różnych miejscowości w Niemczech, Belgii, Szwajcarii oraz Holandii, w tym zarówno do tych dużych, na przykład Berlina, Antwerpii, Rotterdamu, Amsterdamu, Brukseli, Genewy, Bazylei, jak i również do mniejszych. Atutem Przednowek-Tour jest przede wszystkim obsługa od drzwi do drzwi. Oznacza to, że bus dojeżdża do klienta we wskazane miejsce, zazwyczaj pod adres domowy, a następnie odwozi go do celu. To powoduje, że podróżowanie z Przednowek Efect-Bus jest nie tylko komfortowe, ale również można dzięki niemu oszczędzić dużo swojego czasu. To przewaga nad innymi formami transportu, w tym kolejowymi i lotniczymi, ponieważ pasażer musi również dodatkowo dojechać na dworzec i z dworca do domu.

Przednowek Tour – opinie

Gdy chodzi o Przednowek-Tour opinie na temat usług firmy są bardzo pozytywne. Jest ona skoncentrowana na tym, aby oferować obsługę na najwyższym poziomie, aby zadowolić każdego ze swoich klientów. Na jakość świadczonych usług przewozowych składają się nie tylko elastyczna siatka połączeń dopasowana do pasażerów, ale również przystępny cennik, dużo promocji oraz możliwość dokonania rezerwacji biletów przez internet.

Przednowek-Tour ceny

W firmie Przednowek-Tour ceny są bardzo atrakcyjne – można sprawdzić jej już teraz na stronie internetowej, ale mogą być one jeszcze niższe, ponieważ na pasażerów czeka wiele różnorodnych rabatów. Można otrzymać je między innymi w ramach Karty Stałego Klienta – przy wykupieniu 5 przejazdów otrzymuje się 6 za 1 złoty, przy dokonaniu rezerwacji przez internet można otrzymać 5% rabatu, a przy zakupie biletów tam i z powrotem nawet 10% rabatu. Firma przygotowała także obniżki cen dla grup co najmniej 3 osób.

Warto również wspomnieć o flocie firmy Przednowek-Tour – Efect-Bus, która jest nowoczesna i przystosowana doskonale do obsługi połączeń międzynarodowych na długich dystansach. Busy są wyposażone w klimatyzację oraz w dodatkowe ogrzewanie, posiadają także DVD z różnymi filmami do wyboru oraz można korzystać w nich z darmowego internetu bezprzewodowego Wi-Fi. Busy prowadzone są przez dwóch zmieniających się kierowców – są to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.

To wszystko powoduje, że opinie o Przednowek-Tour są tak bardzo zachęcające. Warto przekonać się o tym samemu. Na stronach internetowych Przednowek-Tour i Efect-Bus już teraz można zapoznać się bliżej z jej ofertą, a także dokonać szybkiej rezerwacji online. W razie pytań pracownicy firmy pozostają do dyspozycji – wystarczy tylko zadzwonić, aby otrzymać dodatkowe informacje.

Życzymy udanych podróży z firmą Przednowek-Tour – Efect-Bus!